اخبار انجمن

بررسی چالش‌های عرصه تولید و فناوری پوشاک مدارس ایران

1399/04/29

در نشست با حضور اعضای کارگروه کارگروه تولید و فناوری انجمن پوشاک مدارس ایران، چالش های پیش روی تولید و فناوری در حوزه پوشاک مدارس بررسی شد.

ادامه خبر

طی نشستی؛ ملزومات ایمنی و سلامت جسم و روح دانش‌آموزان در لباس فرم مدرسه بررسی شد

1399/04/14

ضرورت توجه به ایمنی و سلامت دانش‌آموزان از مسیر لباس فرم مدرسه در نشستی به همت انجمن فرهنگی و هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران و با حضور یک پزشک و دو مجری نام‌آشنای تلویزیون مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

ادامه خبر

معرفی و تقدیر از برگزیدگان نخستین مسابقه طراحی پوشاک مدارس

1399/04/03

تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی پوشاک مدارس، همزمان با شب میلاد خجسته حضرت فاطمه معصومه (س) طی مراسمی از برگزیدگان نخستین مسابقه طراحی پوشاک مدارس تقدیر شد.

ادامه خبر

برگزاری نشست "نقش و تأثیر لباس فرم مدارس در ترویج فرهنگ پوشش میان دانش‌آموزان"

1399/03/21

مسائل مرتبط به پوشش دانش‌آموزان و تأثیر آن بر ترویج فرهنگ پوشش در نشستی به همت انجمن فرهنگی و هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران بررسی شد.

ادامه خبر

آثار نخستین مسابقه سراسری طراحی پوشاک مدارس، داوری شد

1399/03/13

آثار رسیده به نخستین مسابقه سراسری طراحی پوشاک مدارس در دو بخش تصویرسازی شامل طراحی‌های خطی و اسکیس و همچنین آثار اجراشده و طرح‌های فیزیکی، مورد داوری قرار گرفتند.

ادامه خبر

اتخاذ راهبردهای آموزشی در انجمن پوشاک مدارس ایران

1399/03/07

دبیر کارگروه آموزش انجمن پوشاک مدارس ایران در گفت و گو با مهر گفت: با تدوین اصولی سرفصل‌های آموزشی مورد نیاز، به دنبال اصلاح کاستی‌ها و چالش‌ها در حوزه پوشاک مدارس کشور هستیم.

ادامه خبر

انتصاب دبیران کارگروه‌های انجمن فرهنگی هنری پوشاک مدارس

1399/02/19

دبیران کارگروه‌های انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران، طی احکام جداگانه‌ای به سمت خود منصوب شدند.

ادامه خبر

تمدید مهلت ارسال اثر به مسابقه سراسری طراحی پوشاک مدارس

1399/01/24

عضو هیئت مدیره انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس از تمدید مجدد مهلت ارسال اثر به مسابقه سراسری طراحی پوشاک مدارس تا پایان اردیبهشت 99 خبر داد.

ادامه خبر

ضرغامی‌مهر: زمینه همکاری انجمن پوشاک مدارس با سایر حوزه‌ها فراهم شده است

1399/01/24

عضو هیئت‌ مدیره انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس گفت این انجمن به دنبال تحولی زیربنایی و ساختارمند با تکیه بر پژوهش و مطالعه در این حوزه است.

ادامه خبر

آسیه صوفی: چالش‌های لباس فرم مدارس نباید به حاشیه برود

1399/01/24

آسیه صوفی کارشناس ارشد طراحی پارچه و لباس می‌گوید توجه به عرصه پوشاک مدارس در قالب ایجاد یک انجمن، پایان برخی سهل‌انگاری‌ها در انجام تعهدات اجتماعی نسبت به پوشش قشر دانش‌آموز است.

ادامه خبر

تمدید مهلت ارسال اثر به مسابقه

1398/12/20

مهلت ارسال اثر برای حضور در مسابقه سراسری طراحی پوشاک مدارس تا 25 فروردین 1399 تمدید شد.

ادامه خبر

رئیس اتحادیه سراسری پوشاک در گفت‌وگو با مهر: باورهای قومی، ملی و ایمانی در عرصه پوشاک مدارس لحاظ شوند

1398/12/14

ابوالقاسم شیرازی می‌گوید، فعالان در حوزه پوشاک مدارس نباید از این نکته غافل شوند که ذائقه مصرف‌کنندگان محصولات مد و لباس، براساس الگوهایی که به جامعه عرضه می‌شود، ساخته یا تغییر می‌کنند.

ادامه خبر

دبیر هیئت مدیره اتحادیه خیاطان تهران عنوان کرد: رفع نارسایی‌های مهارتی خیاطان پوشاک مدارس در سایه همراهی اتحادیه خیاطان تهران با انجمن پوشاک مدارس

1398/12/14

محمد اسکندرلو دبیر هیئت مدیره اتحادیه خیاطان تهران معتقد است یکی از اهداف انجمن پوشاک مدارس یعنی رفع نارسایی‌های مهارتی در جهت افزایش بهره‌وری و سطح کیفی خدمات، در سایه همراهی با این اتحادیه میسر خواهد شد.

ادامه خبر

رئیس پلیس نظارت بر اماکن ناجا از جشنواره مُد و لباس فجر بازدید کرد

1398/12/14

سرهنگ رضا‌دوست در چهارمین روز از نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از این رویداد فرهنگی بازدید و بر بهسازی پوشاک مدارس و اجتماعی تاکید کرد.

ادامه خبر

ویژه‌برنامه‌های غرفه انجمن پوشاک مدارس در روزهای چهارم و پنجم نهمین جشنواره مد و لباس فجر

1398/12/14

غرفه انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس در نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر اقدام به برگزاری ویژه‌برنامه‌هایی کرده است.

ادامه خبر

برنامه‌های غرفه انجمن پوشاک مدارس در نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر

1398/11/26

یوسفی از برپایی غرفه این انجمن در نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر خبر داد و جرئیات برنامه‌های این غرفه را در طول ایام برگزاری جشنواره تشریح کرد.

ادامه خبر

نبود جریان ذائقه‌ساز از دوران تحصیل عامل گرایش جوانان به مدهای وارداتی است

1398/11/08

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور معتقد است که یکی از علل گرایش جوانان امروز به مدهای وارداتی، نبود جریان ذائقه‌سازی برای پوشش از دوران تحصیل آنها است.

ادامه خبر

«تبلیغات» مهم‌ترین عنصر ساماندهی پوشاک مدارس است

1398/10/30

یک مدرس دانشگاه در حوزه خلاقیت و روانشناسی کودک می‌گوید تبدیل‌شدن لباس فرم مدارس به یک دغدغه در سطوح کلان و تشکیل انجمن تخصصی در این زمینه، اتفاقی درخور توجه و ستودنی است.

ادامه خبر

آغاز همکاری انجمن پوشاک مدارس با بخش علمی و دانشگاهی

1398/10/22

سارا بُرنده مدرس دانشگاه و عضو هیئت‌مدیره انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس از آغاز همکاری این انجمن با بخش علمی و دانشگاهی در راستای تربیت نیروهای حرفه‌ای به منظور طراحی، الگوسازی و دوخت لباس فرم مدارس خبر داد.

ادامه خبر

کیفیت پوشاک مدارس را می‌توان بدون تغییر قیمت تا 40 درصد افزایش داد

1398/10/12

رئیس انجمن طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس با اشاره به اینکه عامل اصلی نارضایتی اولیا و دانش آموزان در هنگام خرید لباس، ضعف در طراحی و الگوسازی است، گفت: کیفیت پوشاک مدارس را می‌توان بدون تغییر قیمت تا 40 درصد افزایش داد.

ادامه خبر