انتصاب دبیران کارگروه‌های انجمن فرهنگی هنری پوشاک مدارس

انتصاب دبیران کارگروه‌های انجمن فرهنگی هنری پوشاک مدارس

1399/02/19

دبیران کارگروه‌های انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران، طی احکام جداگانه‌ای به سمت خود منصوب شدند.

انتصاب دبیران کارگروه‌های انجمن فرهنگی هنری پوشاک مدارس

به گزارش روابط عمومی انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران، نظر به ضرورت پیشبرد اهداف تخصصی، پرداخت مؤثر به موضوعات مرتبط با پوشاک مدارس کشور و همچنین ارائه خدمات اجرایی و کاربردی به فعالان، علاقه‌مندان و اعضای گروه‌های چندگانه انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران، حمید یوسفی؛ مدیر عامل این انجمن با صدور احکامی جداگانه‌، دبیران کارگروه‌های "عفاف و حجاب"، "آموزش"، "تولید و فناوری" و "ایمنی و سلامت" این انجمن را منصوب کرد.

بر این اساس، فرح عربلو از فعالان عرصه عفاف و حجاب و تولیدکننده محصولات کاربردی این حوزه به سمت دبیری "کارگروه عفاف و حجاب" انجمن پوشاک مدارس منصوب شد.

همچنین آزاده آریایی طراح لباس، تولیدکننده، مدرس و از مدیران اجرایی فعال در حوزه مد و لباس کشور به عنوان دبیری "کارگروه آموزش" انجمن پوشاک مدارس حکم گرفت.

در حکمی دیگر، محمد اسکندرلو؛ دبیر اتحادیه خیاطان تهران نیز به سمت دبیر "کارگروه تولید و فناوری" این انجمن منصوب شد.

همچنین ندا سرمه از چهره‌های شناخته شده در حوزه مد پایدار، طراح لباس و مدیر مؤسسه "طراحان سبز پایدار" به دبیری "کارگروه ایمنی و سلامت"  این انجمن منصوب شد.

علاقه‌مندان جهت عضویت در بخش‌های گوناگون این انجمن می‌توانند به نشانی iranmodeschool.com  مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88546871-021 تماس حاصل نمایند.