اخبار انجمن

آغاز همکاری انجمن پوشاک مدارس و دانشکده فنی‌حرفه‌ای دکتر شریعتی

1399/12/23

مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه آموزشی میان انجمن فرهنگی و هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران و دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی برگزار شد www.mehrnews.com

ادامه خبر

این یک شعار تبلیغاتی نیست!

1399/07/23

عطیه پژم: "مدسازی را از مدارس شروع کنیم." این یک شعار تبلیغاتی نیست. این یک نظریه با پشتوانه منطقی برای حفظ بخش اعظمی از ارزش‌های ایرانی متمدن، هنرخیز و فرهنگ‌دوست است.

ادامه خبر

"گزارش تصویری" مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک و دوجانبه آموزشی میان انجمن فرهنگی و هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران و مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 25

1399/07/13

"گزارش تصویری" مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک و دوجانبه آموزشی میان انجمن فرهنگی و هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران و مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 25 را در لینک زیر ببینید: ??

ادامه خبر

رشته دانشگاهی طراحی و تولید پوشاک دانش آموزان راه‌اندازی می‌شود

1399/07/13

آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک آموزشی میان انجمن فرهنگی و هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران و مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر برگزار شد.

ادامه خبر

انتشار فراخوان نخستین دوره آموزشی مدیریت طراحی، تولید، بازاریابی و برندینگ پوشاک مدارس

1399/07/06

فراخوان نخستین دوره آموزشی "مدیریت طراحی، تولید، بازاریابی و برندینگ پوشاک مدارس" از سوی انجمن فرهنگی و هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران منتشر شد.

ادامه خبر

گزارش تصویری از امضای تفاهم‌نامه همکاری میان انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران و پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی

1399/06/26

مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه آموزشی میان انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران و پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی سه‌شنبه 25 شهریور برگزار شد.

ادامه خبر

امضای یک تفاهم‌نامه برای استانداردسازی لباس فرم دانش‌آموزان

1399/06/26

تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه آموزشی میان انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران و پارک ملی علوم و فناوری‌ های نرم و صنایع فرهنگی سه‌شنبه 25 شهریورماه به امضا رسید.

ادامه خبر

آموزش موفق نیازمند تعامل نهادهای ذی‌ربط با انجمن پوشاک مدارس ایران است

1399/06/11

عضو کمیسیون علمی و دانشگاهی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور می‌گوید که این کمیسیون، برنامه‌های حمایتی خود در حوزه آموزش را به سمت اهداف کلان انجمن پوشاک مدارس کشور سوق داده است.

ادامه خبر

با انتشار نخستین فرم نظرسنجی؛ طرح ملی پژوهش در حوزه لباس دانش‌‌آموزان آغاز شد

1399/06/11

طرح ملی پژوهش در حوزه لباس دانش‌ آموزان با انتشار نخستین فرم نظرسنجی درباره سطح کیفی پوشاک مدارس توسط انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس آغاز شد.

ادامه خبر

محمدعلی الستی: سلامت جسمی، روانی و اجتماعی دانش‌آموزان در گرو پوشش آن‌ها است

1399/05/21

محمدعلی الستی با تأکید بر اهمیت انتخاب پوشش مناسب برای دانش‌آموزان در فضای تعلیم و تربیت، به تبیین روند تأثیرات عناصر بصری از ایجاد جذابیت حسی تا قدرت پردازش و تغییرات رفتاری در این قشر از جامعه پرداخت.

ادامه خبر

بررسی چالش‌های عرصه تولید و فناوری پوشاک مدارس ایران

1399/04/29

در نشست با حضور اعضای کارگروه کارگروه تولید و فناوری انجمن پوشاک مدارس ایران، چالش های پیش روی تولید و فناوری در حوزه پوشاک مدارس بررسی شد.

ادامه خبر

طی نشستی؛ ملزومات ایمنی و سلامت جسم و روح دانش‌آموزان در لباس فرم مدرسه بررسی شد

1399/04/14

ضرورت توجه به ایمنی و سلامت دانش‌آموزان از مسیر لباس فرم مدرسه در نشستی به همت انجمن فرهنگی و هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران و با حضور یک پزشک و دو مجری نام‌آشنای تلویزیون مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

ادامه خبر

معرفی و تقدیر از برگزیدگان نخستین مسابقه طراحی پوشاک مدارس

1399/04/03

تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی پوشاک مدارس، همزمان با شب میلاد خجسته حضرت فاطمه معصومه (س) طی مراسمی از برگزیدگان نخستین مسابقه طراحی پوشاک مدارس تقدیر شد.

ادامه خبر

برگزاری نشست "نقش و تأثیر لباس فرم مدارس در ترویج فرهنگ پوشش میان دانش‌آموزان"

1399/03/21

مسائل مرتبط به پوشش دانش‌آموزان و تأثیر آن بر ترویج فرهنگ پوشش در نشستی به همت انجمن فرهنگی و هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران بررسی شد.

ادامه خبر

آثار نخستین مسابقه سراسری طراحی پوشاک مدارس، داوری شد

1399/03/13

آثار رسیده به نخستین مسابقه سراسری طراحی پوشاک مدارس در دو بخش تصویرسازی شامل طراحی‌های خطی و اسکیس و همچنین آثار اجراشده و طرح‌های فیزیکی، مورد داوری قرار گرفتند.

ادامه خبر

اتخاذ راهبردهای آموزشی در انجمن پوشاک مدارس ایران

1399/03/07

دبیر کارگروه آموزش انجمن پوشاک مدارس ایران در گفت و گو با مهر گفت: با تدوین اصولی سرفصل‌های آموزشی مورد نیاز، به دنبال اصلاح کاستی‌ها و چالش‌ها در حوزه پوشاک مدارس کشور هستیم.

ادامه خبر

انتصاب دبیران کارگروه‌های انجمن فرهنگی هنری پوشاک مدارس

1399/02/19

دبیران کارگروه‌های انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس ایران، طی احکام جداگانه‌ای به سمت خود منصوب شدند.

ادامه خبر

تمدید مهلت ارسال اثر به مسابقه سراسری طراحی پوشاک مدارس

1399/01/24

عضو هیئت مدیره انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس از تمدید مجدد مهلت ارسال اثر به مسابقه سراسری طراحی پوشاک مدارس تا پایان اردیبهشت 99 خبر داد.

ادامه خبر

ضرغامی‌مهر: زمینه همکاری انجمن پوشاک مدارس با سایر حوزه‌ها فراهم شده است

1399/01/24

عضو هیئت‌ مدیره انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس گفت این انجمن به دنبال تحولی زیربنایی و ساختارمند با تکیه بر پژوهش و مطالعه در این حوزه است.

ادامه خبر

آسیه صوفی: چالش‌های لباس فرم مدارس نباید به حاشیه برود

1399/01/24

آسیه صوفی کارشناس ارشد طراحی پارچه و لباس می‌گوید توجه به عرصه پوشاک مدارس در قالب ایجاد یک انجمن، پایان برخی سهل‌انگاری‌ها در انجام تعهدات اجتماعی نسبت به پوشش قشر دانش‌آموز است.

ادامه خبر